Біотехнології та програмування

Поглиблене вивчення хімії, біології, програмування


Вибравши поглиблене вивчення біотехнологій з 8 класу, учні отримають 6-8 уроків на тиждень з хімії, біології та проектної роботи в цій сфері. На цих уроках ми вивчаємо поглиблений рівень хімії та біології за програмами МОН, а також робимо технологічні проекти на мові програмування С++, використовуючи плату Arduino, цифрові та аналогові датчики.

Спочатку діти роблять проекти, які пропонуються нашою програмою, а саме:

Спочатку діти роблять проекти, які пропонуються нашою програмою, а саме:

01
Розумна теплиця. Реалізуються: автоматичний полив, дистанційне керування (або автоматичне) вологістю грунту та повітря, а також рівень освітленості.
02
Пристрій для перевірки рівня видихаємого кисню та вуглекислого газу. Під час спортивного тренування та в стані спокою.
03
Пристрій для перевірки реакції людини на зорові та слухові подразники та їх комбінації.
04
Робот для очищення водойм від сміття.
05
Пристрій для вимірювання температури при проходженні хімічної реакції. Моделювання роботи хімічного заводу та багато інших проектів на вибір.

Після того, як учні опанують базові принципи створення технологічних проектів, вони почнуть реалізовувати свої власні ідеї.

Використавши поглибленні знання з хімії, біології, фізіології та ембедед програмування, вони зможуть неодноразово пройти шлях від ідеї до технологічного проекту в сфері біотехнологій. І хто знає, може створять стартап вартістю в мільярд доларів 🙂 !

Професії майбутнього або сфери діяльності, які потребують такої спеціалізації: IT медицина, генетика, відновлювальна енергетика, біомедицина, медичні роботи, наноматеріали, кіберпротезування, біофармакологія, очищення води, вертикальні теплиці, екологія, ГМО продукти і т.д.

Вартість: 13000 грн/міс
Записатись

Напрямки навчання

Біотехнології та програмування

- хімія, біологія, програмування - IT медицина, генетика, відновлювальна енергетика, біомедицина, медичні роботи, наноматеріали, кіберпротезування, біофармакологія, очищення води, ГМО продукти і т.д.

13000 грн

1 місяць

Математика та програмування

- математика, програмування - штучний інтелект, архітектура процесорів, нейронні мережі, банкінг, нові мови програмування, і т.д.

13000 грн

1 місяць

Робототехніка та фізика

- фізика, програмування, робототехніка, 3Д. - розумний будинок, інтернет речей, промислова робототехніка, космічні роботи, сервісна робототехніка, медичні роботи.

13000 грн

1 місяць