Робототехніка та фізика

Поглиблене вивчення робототехніки, фізики


Вибравши поглиблене вивчення робототехніки та фізики з 8 класу, учні отримають 8 уроків на тиждень з фізики, робототехніки та проектної роботи в цій сфері. На цих уроках ми вивчаємо поглиблений рівень фізики за програмою МОН, а також робимо технологічні проекти на мові програмування С++, використовуючи плату Arduino, цифрові та аналогові датчики.

Спочатку діти роблять проекти, які пропонуються нашою програмою, а саме:

Спочатку діти роблять проекти, які пропонуються нашою програмою, а саме:

01
Сигналізація для розумного будинку.
02
Розумна поїлка для кота або собаки.
03
Пристрій для вимірювання швидкості та шляху для велосипеда.
04
Створення власного робота для змагань з робототехніки. Їзда по чорній лінії.
05
Створення власного робота для змагань з робототехніки. Проходження лабіринту.
06
Створення власного робота для змагань з робототехніки. Битва роботів сумо. Учні навчаються паяти, розводити плати і т.д.
07
Програмована модель роботи конвеєра або лінії зборки.

Після того, як учні опанують базові принципи створення технологічних проектів, вони почнуть реалізовувати свої власні ідеї.

Використавши поглибленні знання з фізики, програмування та створення роботів, вони зможуть неодноразово пройти шлях від ідеї до технологічного проекту в сфері робототехніки та розумних речей. І хто знає, може створять стартап вартістю в мільярд доларів 🙂 !

Професії майбутнього або сфери діяльності, які потребують такої спеціалізації: космічні дослідження, розумний будинок, інтернет речей, промислова робототехніка, космічні роботи, сервісна робототехніка, медичні роботи, дрони, супутники, штучний інтелект і т.д.

Вартість: 13000 грн/міс
Записатись

Біотехнології та програмування

- хімія, біологія, програмування - IT медицина, генетика, відновлювальна енергетика, біомедицина, медичні роботи, наноматеріали, кіберпротезування, біофармакологія, очищення води, ГМО продукти і т.д.

13000 грн

1 місяць

Математика та програмування

- математика, програмування - штучний інтелект, архітектура процесорів, нейронні мережі, банкінг, нові мови програмування, і т.д.

13000 грн

1 місяць

Робототехніка та фізика

- фізика, програмування, робототехніка, 3Д. - розумний будинок, інтернет речей, промислова робототехніка, космічні роботи, сервісна робототехніка, медичні роботи.

13000 грн

1 місяць